درباره ما

آلیاژسازان نقش جهان

2

آلیاژ سازان نقش جهان فعالیت خود را در زمینه تولید شمش های آلیاژ آلومینیوم با هدف تامین مواد مورد نیاز در صنایع خودرو سازی، گاز، برق، لوازم خانگی و دیگر صنایع مرتبط، با کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد های بین المللی از سال ۱۳۸۸ آغاز نمود. با همت مدیران دلسوز و کارکنان و کوشای شرکت، این مجموعه مفتخر است اعلام نماید که به قابلیت تولید آلیاژهای آلومینیوم مطابق با استانداردهای بین المللی اعم از ، AAآمریکا ،BS انگلستان و DIN آلمان و همچنین دیگر آلیاژهای دارای استاندارد خاص (بنا بر درخواست مشتری (با ظرفیت ۲۵۰۰ تن در سال رسیده است. بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که همیشه مبتنی بر رعایت اصول کنترل کیفی و جلب رضایت مشتری بوده است، تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز جهت کنترل کیفیت محصول تولیدی از لحاظ عدم وجود آخال و تطابق آنالیز محصول با استاندارد، خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در صورت عدم رضایت مشتری امکان برگشت محصول خریداری شده وجود خواهد داشت.
بر اساس رویه مشتری مدار در پیش گرفته شده و مرامنامه مدیران شرکت، هر گونه در خواست در خصوص تغییر نحوه بسته بندی و تحویل محصول و همچنین اعمال تغییرات مورد نظر خریدار در آنالیز استاندارد شمش تولیدی قابل پذیرش و انجام بوده و تمامی تلاش مجموعه، تولید محصولی با کیفیت و با در نظر گرفتن نیاز و درخواست مشتری است. لازم به ذکر است محصولات این شرکت تنها با علامت تجاری NA تولید و به مشتریان در سراسر کشور عرضه می گردد.

آنچه مشتریان ما بدست می آورند
خرید محصولات آلیاژسازان نقش جهان علاوه بر تضمین کیفیت محصول، به لحاظ اقتصادی نیز دارای مزیت هایی در مقایسه با دیگر محصولات مشابه است. از آنجایی که تلاش مجموعه تولیدی آلیاژ سازان نقش جهان در جهت ایجاد بیشترین بهره وری در تولید محصولاتی با کیفیت بالا است، قیمت محصولات رقابتی و در بیشتر موارد دارای صرفه اقتصادی بیشتری در مقایسه با دیگر محصولات مشابه در بازار ایران است. این مزیت ها در کنار تأکید مدیران مجموعه بر اصل رضایت مشتری، شرایطی را برای خریداران فراهم می آورد تا بتوانند با آسودگی خاطر و اطمینان کامل محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند.